Aprelin 9-da Sumqayıt Dövlət Universitetinin İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin Maliyyə və mühasibat uçotu kafedrasının təşkilatçılığı ilə Azərbaycan Professional Ma... Davamı
08 Aprel 2021 14:30
Rusiya Federasiyasının paytaxtı Moskvada keçirilən “Virusdan qorun - düşmən daxil ola bilməz! Həkim və xəstələrin infeksiyadan fərdi qorunma sistemləri” mövzusunda ke&cc... Davamı
08 Aprel 2021 14:26
Aprelin 6-da Ufa Dövlət Neft Texniki Universitetinin Rəqəmsal Sistemlər, Avtomatika və Enerji İnstitutunun Avtomatika, telekommunikasiya və metrologiya şöbəsinin bazasında təşkil olunan &l... Davamı
08 Aprel 2021 12:31
Aprelin 7-də Azərbaycan Respublikasının Təhsil İnstitutunun təşkilatçılığı ilə “İş dünyası və ali təhsildə trendlər” onlayn vebinarlar silsiləsindən “Müasir elmi-t... Davamı
08 Aprel 2021 12:26
Azərbaycanda təhsil sahəsində beynəlxalq əlaqələr ölkəmizin milli maraqlarına və mənafeyinə müvafiq olaraq qurulub. Təhsildə beynəlxalq əməkdaşlığın inkişafı ali təhsilin keyfiyyətini artı... Davamı
06 Aprel 2021 11:52
31 mart tarixinə olan göstəricilərə əsasən, ali təhsil müəssisələri arasında ilk olaraq ADA Universitetinin 50 yaşdan yuxarı pedaqoji və texniki heyətinin vaksinasiya prosesi artıq yekunla... Davamı
03 Aprel 2021 15:41
Aprelin 1-dən 2-dək SDU-nun İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin Biznesin təşkili və menecment kafedrasının əməkdaşları M.F.Reşetnyov adına Sibir Dövlət Elm və texnologiyalar Universitetin... Davamı
01 Aprel 2021 16:18
23-24 noyabr 2021-ci il tarixlərində doktorantların və gənc tədqiqatçıların XXIV Respublika elmi konfransı keçiriləcək.
Böyük Azərbaycan şairi Nizami Gəncəvinin 880 il... Davamı
31 Mart 2021 16:01
Martın 31-də Sumqayıt Dövlət Universitetində “31 mart 1918-ci il –azərbaycanlıların soyqırımı günüdür" mövzusunda onlayn formatda elmi-praktik konfrans ke&c... Davamı
31 Mart 2021 14:52
Martın 30-da Tələbə Həmkarlar İttifaqı və Tələbə Gənclər Təşkilatının təşkilatçılığı ilə Kimya və biologiya fakültəsində 31 Mart – Azərbaycanlıların Soyqırımı Gününə həsr... Davamı
31 Mart 2021 13:33
Martın 30-da Sumqayıt Dövlət Universitetində İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin Maliyyə və mühasibat uçotu kafedrasının təşkilatçılığı ilə II Qarabağ müharibəsi i... Davamı
30 Mart 2021 14:05
Martın 15-dən18-dək Sumqayıt Dövlət Universitetinin də tərəfdaş olduğu “Ali təhsil müəssisələrində Keyfiyyət Təminatı Mərkəzlərinin yaradılması və təkmilləşdirilməsi” ERASMUS+E... Davamı

Pressing measures are being taken to prevent the threat of coronavirus (COVID-19) infection in Azerbaijan. In connection with taking the necessary measures related to coronavirus, teaching, sharing of... Read more
16 April 2020 15:13
In order to ensure the sustainability of the educational process on the eve of the spread of the coronavirus, following the recommendations of the Ministry of Education of the Republic of Azerbaijan a... Read more
16 April 2020 15:10
In order to prevent the spread of the coronavirus epidemic in the country, in accordance with the instructions and recommendations of the Ministry of Education, the teaching process in all faculties o... Read more
14 April 2020 20:05
A number of projects are organized in our country to support English language professionals, English learners and teachers in general. Sumgayit State University is among the best universities in the c... Read more
14 April 2020 19:50
Urgent measures are being taken to prevent the threat of coronavirus (COVID-19) infection in Azerbaijan. In connection with taking the necessary measures against coronavirus, education, sharing of sci... Read more
13 April 2020 13:45
Urgent measures are being taken to prevent the threat of coronavirus (COVID-19) infection in Azerbaijan. Taking into account the suspension of classes due to the necessary measures related to the coro... Read more
13 April 2020 13:36
Urgent measures are being taken at the Faculty of Philology of Sumgayit State University to prevent the danger of coronavirus (COVID-19) infection. Thus, in accordance with the instructions and recomm... Read more
13 April 2020 13:27
Urgent measures are being taken to prevent the threat of coronavirus (COVID-19) infection in Azerbaijan. Taking into account the suspension of classes due to taking necessary measures related to the... Read more
11 April 2020 23:41
On April 9, an online intellectual game was organized by the Student Youth Organization of Sumgayit State University within the project "Stay at home, don’t stay away from education" i... Read more
08 April 2020 17:15
06 April 2020 16:19
31 March 2020 16:33