20 Dekabr 2019 13:34
Sumqayıt Dövlət Universitetində “Elmlərarası inteqrasiya: linqvodidaktik, linqvokulturoloji və psixolinqvistik aspektlər” mövzusunda keçirilən Beynəlxalq elmi konfrans... Davamı
20 Dekabr 2019 13:06
Sumqayıt Dövlət Universitetində “Elmlərarası inteqrasiya: Linqvodidaktik, Linqvokulturoloji və Psixolinqvistik aspektlər” mövzusunda keçirilən Beynəlxalq elmi konfransın... Davamı
19 Dekabr 2019 15:31
Dekabrın 19-da Sumqayıt Dövlət Universitetinin İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin Mühasibat uçotu və audit ixtisası üzrə təhsil alan tələbələrinə Bakı Hesabat Mərkəzin... Davamı
19 Dekabr 2019 14:49
Dekabrın 19-da Sumqayıt Dövlət Universitetində “Elmlərarası inteqrasiya: linqvodidaktik, linqvokulturoloji və psixolinqvistik aspektlər” mövzusunda Beynəlxalq elmi konfrans ke&... Davamı
19 Dekabr 2019 13:36
Dekabrın 18-də Sumqayıt Dövlət Universitetində Avropa Komissiyasının maliyyələşdirdiyi, Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyinin koordinasiya etdiyi Tvininq layihəsi çərçivəsin... Davamı
19 Dekabr 2019 13:33
Dekabrın 18-də Sumqayıt Dövlət Universitetində Avropa Komissiyasının maliyyələşdirdiyi ERASMUS+EQAC (Azərbaycan universitetlərində Keyfiyyət Təminatı Mərkəzlərinin yaradılması və inkişaf etdiri... Davamı
18 Dekabr 2019 15:41
Dekabrın 18-də Sumqayıt Dövlət Universitetində Elmi Şuranın növbəti iclasının açılışından öncə rektor professor Elxan Hüseynov Hacəttəpə Universitetinin professoru Şü... Davamı
18 Dekabr 2019 15:36
Dekabrın 18-də Sumqayıt Dövlət Universitetində Elmi Şuranın növbəti iclasının açılışından öncə rektor professor Elxan Hüseynov Türkiyənin Hacəttəpə Universitetinin pr... Davamı
17 Dekabr 2019 14:52
Dekabrın 17-də Sumqayıt Dövlət Universitetində İqtisadiyyat və idarəetmə və Kimya və biologiya fakültələrinin təşkilatçılığı ilə “Ekoloji təhlükəsizlik, mövcud vəziy... Davamı
17 Dekabr 2019 14:49
Dekabrın 17-də Sumqayıt Dövlət Universiteti və AMEA-nın Nizami Gəncəvi adına Ədəbiyyat İnstitutu ilə birgə təşkil olunmuş görkəmli ədəbiyyatşünas və tənqidçi, Dövlət m&uum... Davamı
16 Dekabr 2019 17:07
Dekabrın 16-da Sumqayıt Dövlət Universitetində İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin İqtisadiyyat ixtisası üzrə II kurs tələbələri üçün Sumqayıt şəhər Sahibkarlar İt... Davamı
16 Dekabr 2019 15:52
Dekabrın 16-da Sumqayıt Dövlət Universitetinin İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin təşkilatçılığı ilə “SOCAR Polymer” şirkətinin direktoru vəzifəsini icra edən Fuad Ə... Davamı

On April 20, poetry reading among universities entitled “Husnu-camal, agli kamal” dedicated to 650th anniversary of outstanding Azerbaijani poet and thinker Imadaddin Nasimi concluded at... Read more
20 April 2019 13:17
On April 20, debate-oratory tournament was held at Sumgayit State University on “Holding international contests has positive impact on the advancement of host country” co-organized by St... Read more
20 April 2019 13:14
I Republican Scientific Conference of Students concluded at Baku Higher Oil School, which was dedicated to 96th anniversary of National leader Heydar Aliyev.
Hailing the guests, rector of BHOS El... Read more
19 April 2019 17:37
Spartakiad was held on 3 types of sport (table tennis, chess and volleyball) between students of Sumgayit State University and Sumgayit State Technical College, dedicated to 70th anniversary of Sumg... Read more
18 April 2019 16:31
From April 1 to 18, the trainings held for lecturers at Sumgayit State University within the project “Expanding inclusive education in Azerbaijan” co-organized by UNICEF and Ministry of ... Read more
17 April 2019 15:29
The theses of our lecturers were issued and awarded with certificates at International scientific-practical conference on “Scientific-practical bases of education management in the condition of ... Read more
17 April 2019 13:21
On April 16, the training on “Teaching with electronic learning platform over Moodle system” within the project ERASMUS+PETRA project “Promoting excellence in teaching and training... Read more
16 April 2019 17:44
On April 16, the event entitled “Biology sketches: serious and for fun” was held by the organization of the Department of Biology and its teaching methods of Chemistry and Biology facult... Read more
12 April 2019 12:15
On April 12, blood donation campaign “Donate blood, save lives!” was held at Sumgayit State University related with 70th anniversary of Sumgayit city and 100th anniversary of Red Crescen... Read more
11 April 2019 13:36
On April 11, Sumgayit State University hosted the educational event related to execution of National Action plan “On struggle against human trafficking”, confirmed by Order of President ... Read more
10 April 2019 15:52
On April 10, scientific-practical conference on “Today and tomorrow of Sumgayit” got started at Sumgayit State University, dedicated to 70th anniversary of Sumgayit city.
Head of Sumgay... Read more
05 April 2019 17:27
On April 4, Sumgayit State University held the event on “Conception of special service bodies, destructive forces functioning in our country and their activity among youth”, dedicated to 1... Read more